Menü

Yaprak site / sayfa yapımı facebook paylaş Yaprak site / sayfa yapımı twitter paylaş Yaprak site / sayfa yapımı google plus paylaş Yaprak site / sayfa yapımı linkedin paylaş
12.05.2011
Perşeme


Yaprak site / sayfa yapımı


Merhaba,

Yaprak site kavramından bahsetmek istiyorum. Günümüzde özellikle eticaret sitesi sahipleri arasında büyük önem kazanan bir konu haline geldi. Sattıkları bazı ürünler üzerine yoğunlaşmak istiyorlar ve tek ürün için tek sayfalık veya iki, üç sayfalık siteler yaptırıyorlar. Bu küçük web sitelere yaprak site deniliyor. Tabi ki bu sitelerin arama motoru dostu ve tamamıyla SEO su yapılmış olması gerekiyor. Yapılırken çeşitli detaylar ürüne ve siteye göre belirlenmeli. Yaprak site uygulaması gerçekten işe yarayan bir yöntem. 

Yaprak sitelere tasarımı yazılımı ve SEO çalışması ile birlikte destek veriyorum. Başlı başına yaprak siteler de yapıyorum. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bana aybardumlu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Edit 2021: 
Bu makaleyi 2011 yılında yazmışım. 10 yıl geçti ve güncellemek istedim. Yaprak sitelerin önemi fazlasıyla arttı. Artık landing page de deniliyor. 3 4 başlık şeklinde menü olabiliyor fakat siteler halen daha tek sayfa. Web siteniz çok detaylı ve kapsamlı olabilir fakat bu mikro siteler sizi kurtarıyor. Belirli bir hizmetinizin detaylandırmasını yaprak site üzerinden yapıyorsunuz ve bir çok yerde kullanabiliyorsunuz. Reklamlarınızı bu hizmet bazında yaparak bu siteye yönlendiriyorsunuz. Hem reklam kalitesi yüksek oluyor hem de fazlasıyla güzel geri dönüşler alınıyor. Reklam maliyetlerinizi düşürebiliyor.  

Bu konularda hizmet vermeye devam ediyorum :) Kurumsal veya bireysel olarak dijitalleşme yolunda sormak istediğiniz tüm soruları bana sorabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalımı da takip edebilirsiniz. Youtube Kanalı

Edit 2022:
Yaprak site ile ilgili bir iki bir şeyler daha yazdım. Linkini buraya bırakıyorum. 
Yaprak Site


Aybar Dumlu
Severek Yazıyorum. 

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: yaprak, sayfa, site, yapımı, yaprak site yapımı, tek sayfa, seo, arama, motoru, optimizasyonu