Menü

Microsoft Tag facebook paylaş Microsoft Tag twitter paylaş Microsoft Tag google plus paylaş Microsoft Tag linkedin paylaş
14.07.09
Salı


Microsoft Tag


Microsoft tag, microsoftun çıkardığı yeni teknolojilerden birisi. Peki neidir bu tag ?

Microsoft'un çıkardığı barkod sistemi diyebiliriz. Örneğin sinemaya gittiniz, oradaki microsoft tag i cep telefonunuzun kamerası ile okutuyorsunuz ve film ile ilgili bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bilgilerde tag i oluşturan tarafından yükleniyor.

Telefonunuz iphone, windows mobile, blackberry, symbian s60, java 2 micro işletim sistemlerinden birini destekliyorsa microsoft tag i kullanabiliyorsunuz. Bu barkod sistemi çok tutacağa benziyor. Gerçekten muhteşem şeyler ortaya çıkacak.

Aşağıdaki linklerden tag reader uygun sürümünü indirebilirsiniz.

Windows Mobile , İPhone , Blackberry , Symbian S60 , Java 2 Micro

Online barkod hazırlamak için aşağıdaki linki tıklayın. Barkod hazırlayabilmek için live hesabınızın olması yeterli. Hazırlamadan yüklediğiniz yazılımı denemek isterseniz makalenin başındaki barkod u okutabilirsiniz.

Microsoft tag online barkod oluştur

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: microsft tag, tag, microsoft, mic tag, tag reader, barcode, barkod, barkod reader

Yazan: ali suslu
Yorum: Arkadaşlar benim marketim var ve barkod sistemi kurmak istiyorum.Araştırma yaptım ve Ranros Barkod sistemi diye bir firma var bu barkod sistemi satıyor bu ürün ile ilgili bilginiz varmı ?Adresi : www.ranros.com