Menü

Uluslararası Fotoğraf Yarışması facebook paylaş Uluslararası Fotoğraf Yarışması twitter paylaş Uluslararası Fotoğraf Yarışması google plus paylaş Uluslararası Fotoğraf Yarışması linkedin paylaş
27.09.2012
Perşembe


Uluslararası Fotoğraf Yarışması


Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek Nevşehir Belediyesi Uluslararası Fotoğraf Yarışması için başvurular devam ediyor.

Konunun serbest olduğu yarışmaya katılmak amatör veya profesyonel fotoğraf sanatçıları, eserlerini 12 Kasım 2012 Pazartesi gününe kadar Nevşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı Paşa Konağı Nevşehir adresine posta yoluyla veya elden teslim edebilecekler.

Merkezi İngiltere’de bulunan Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FİAP)’nun yanı sıra Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF)’nun da katkı sağladığı 3. Nevşehir Belediyesi Uluslararası Fotoğraf Yarışmasına amatör ve profesyonel sanatçılar en fazla 4 eserle katılabilecek.

Birinci olacak eser sahibine altın madalya, ikinciye gümüş madalya ve üçüncüye de bronz madalya verilecek yarışmada, 6 sanatçıya da mansiyon ödülü verilecek.

Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD) Başkanı Mustafa Karakaya, TFSF Başkan Yardımcısı Sami Türkay ve fotoğraf sanatçıları Ahmet Özyurt, Tekin Ertuğ ve Yücel Demir’den oluşan seçici kurul tarafından 17 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilecek değerlendirmenin ardından yarışma sonuçları, 21 Kasım 2012 tarihinde açıklanacak. Seçici kurul ayrıca sergilenecek 40 fotoğrafı da belirleyecek.

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri 20 Aralık 2012 günü düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: fotoğraf, fotoğrafçılık, yarışma, fotoğraf yarışması, uluslararası fotoğraf yarışması, photography