Menü

LED LED LED LED
25.02.2012
Cumartesi


LED'li Zoom El Feneri - 200 Metre Aydınlatıyor


Merhaba, bugüne kadar bir çok el feneri kullanmış biri olarak kendi grubunda en memnun kaldığım ürünün bu olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Gerek ürün kalitesi olsun, gerekse aydınlatma performansı olsun beni çok memnun etti, teknik olarak bilgi vermek gerekirse beyaz ışık veren, 3W gücünd yüksek parlaklıkta bir LED kullanılmış.

ledli-zoom-el-feneri-200-metre-2

Yakın mesafe de geniş alanı ya da istenirse daha uzak mesafeleri aydınlatmak için zoom özelliği var ve kırılması zor olan pollycarbon cam kullanmışlar. Lens ve pil kapağında bulunan contalar sayesinde içeri sıvı girmesi neredeyse imkansıza yakın bu özelliğiyle yağışlı havalarda bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Açma-Kapama sayesinde fenerin parlaklık seviyesini ayarlayabilir ve flaşör özelliğini kullanabilirsiniz. Flaşör özelliğinden bahsetmek gerekirse, zor anlarınızda etkili bir yardımcı olaracaktır. (Neyse ki şu ana kadar lazım olmadı :) )

Diğer el fenerlerinde de olduğu gibi 3 adet AAA boyutunda ince kalem pil kullanıyor, eski el fenerlerine göre LED teknolojisi kullandığı için pil süresi gayet tatmin edici. Şu anda gördüğüm tek problemi ise pil kapağının zor açılması.

Güle güle kullanın :)

ledli-zoom-el-feneri-200-metre-1

Power Ledli Zoom El Feneri' ni BU SİTEDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ. TIKLAYIN

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: fener, el feneri, ledli fener, 200 metre fener, fener, zoom fener