Menü

Kamil Koç Rahat Hat facebook paylaş Kamil Koç Rahat Hat twitter paylaş Kamil Koç Rahat Hat google plus paylaş Kamil Koç Rahat Hat linkedin paylaş
01.06.09
Pazartesi


Kamil Koç Rahat Hat


Gerçekten alkışlıyorum, hatta şu an yazmayı bırakıp ayakta alkışlıyorum. Beni tanıyanlar tren sevdamı biliyorlardır. Her ne kadar Türkiye şartlarına göre müşteri memnuniyeti ve kaliteyi tavan yapsalarda trenin önüne geçemezler.

Ama Kamil Koç'un rahat hat diye çıkardığı servis gerçekten mükemmel. Zaten otöbüslerin özel olmasıda bunu belli ediyor. Her sırada 3 koltuk olması koltukların ne kadar geniş olduğunu tahmin ettiriyordur. Bağdaş kurabilirsiniz :) Diğer yandan çok rahat ve yumuşak bir malzemeden yapılmış. Normal koltuklara kıyasla daha çok geriye yatıyor. ee karşınızda da size özel televizon olunca keyfinize diyecek yok. Size özel kulaklığınızla istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Gerçi kanallar sınırlı ama olsun :)

Telefonunuzmu çaldı dert değil, insanlık kurallarına uyarak telefonunuzla konuşabilirsiniz. Otöbüsler gerekli donanıma sahipler. Diğer yandan Otöbüsün önüne yerleştirilmiş kameranın verdiği görüntüye karşınızdaki televizyondan ulaşabiliyorsunuz :) Arka planda müzik  dinleyerek ve yolu izleyerek seyahat edebilirisniz.

Servisler ve muavinler kusursuz. Gerekli saygı gösteriliyor. Gerçekten memnun kalıyorsunuz. TEK problem var oda şehir içinde ücretsiz taşımacılık yapan servisler :))) İnsaniyet namına gördüğünüz o kadar güzel şeyden sonra, servis şöförlerinin tepkileri ve iticilikleriyle beraber gerçek dünyaya gözlerinizi açıyorsunuz :)))) Sanırım bilerek yapmışlar :P  Açıkcası tavsiye ediyorum, sevdim. Ücretleride normal seferlerle aynı.

TREN den - leri

-Ayağa kalkıp turlayamıyorsunuz
-Tuvaleti yok
-Restorant yok
-Elektrik yok
-Trene göre daha pahalı

TREN den + ları

-Kişiye özel TV olması
-Yiyece ve içecek servisi olması ve her istediğinizin bulunması

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: kamil koc, rahat hat, kamil koc rahat hat, kamil koc seyahat acentasi, kamil, koc, tatil