Menü

Web Sitesi Yaptırırken Hazır Tasarım Kullanmak facebook paylaş Web Sitesi Yaptırırken Hazır Tasarım Kullanmak twitter paylaş Web Sitesi Yaptırırken Hazır Tasarım Kullanmak google plus paylaş Web Sitesi Yaptırırken Hazır Tasarım Kullanmak linkedin paylaş
09.05.2020
Cumartesi


Web Sitesi Yaptırırken Hazır Tasarım Kullanmak


Proje geliştirilirken bazı durumlarda hazır tasarım ile geliştirme yapılabilir. Böyle durumlarda web tasarımcıya iş düşmez. Tasarım hazır olarak satın alınır. Html, css, js vb. bir çok kodlama hazır tasarımla birlikte gelir. Bu durumda ajans sadece yazılımı yapar. Bir nevi satın alınan tasarım, yazılıma giydirilmiş olur. 

Yazılım özel olarak yapılacaksa ve tasarım hazır alınacaksa, alınacak olan tasarımda html, css, javascript gibi ara yüz kod dosyalarının bulunmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu durumda front-end development tarafına maksimum düzeyde iş kalmaması gerekiyor. 

Hazır tasarım bir çok siteden satın alınabilir. Burada önemli olan yazılımı yaptıracağınız ajans aracılığı ile ortak karar vererek tasarımı satın almanız. Bu şekilde çıkabilecek olan bir çok problemi de ortadan kaldırmış olursunuz.

Tasarım satın almanız gerekirse benimle iletişime geçebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar.
[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: web sitesi, site yapmak, site yaptırmak istiyorum, web sitesi yapımı, hazır tasarım, site tasarımı, web sitesi satın al, site tasarımı al