Menü

Web Sitesinin Mobil Uyumlu Olması Responsive Yapı facebook paylaş Web Sitesinin Mobil Uyumlu Olması Responsive Yapı twitter paylaş Web Sitesinin Mobil Uyumlu Olması Responsive Yapı google plus paylaş Web Sitesinin Mobil Uyumlu Olması Responsive Yapı linkedin paylaş
06.05.2020
Çarşamba


Web Sitesinin Mobil Uyumlu Olması Responsive Yapı


Merhaba,

Artık web sitelerinde en çok dikkat edilen konulardan biri responsive olup olmaması yani mobil uyumluluk konusu. Peki tam olarak ne demek oluyor bu responsive yapı?

web sitesi yapımı

Bir web sitesi çok fazla aşamadan oluşuyor. Bunlardan en önemli olanı web sitesinn cross platform olması yani tüm cihazlarda düzgün bir şekilde görünmesi ve çalışması. Bu işlem sizin için yapılan tasarımın yazılıma hazırlanması aşamasında yapılıyor. Bu aşamada web sitenizin tüm platformlarda düzgün görüntülenmesi sağlanıyor. Çeşitli ekran çözünürlüklerinde web sitenizin ara yüz yazılımı yapılır. Bu sayede ziyaretçi bilgisayar, laptop, tablet, telefon vb. tüm cihazlarda düzgün bir şekilde görüntülenir.

Web sitesi yaptırdığınız da bu konuya kesinlikle dikkat edin. Hem hizmeti aldığınız ajanstan kontrolleri rica edin, hem de kendiniz bulabildiğiniz tüm cihazlardan web sitenizi kontrol edin. 

Tabi bu konuda da Rella Medya olarak hizmet veriyoruz. Web sitesi yapımı ve web sitesi mobil uyumluluk konularında profesyonel olarak destek veriyoruz. 

İyi günler.

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: web sitesi, site, web sayfası, responsive, responsive design, mobil uyumluluk