Menü

Dünyanın Tek Kelime Odaklı Haber Sitesi KelimedenHabere facebook paylaş Dünyanın Tek Kelime Odaklı Haber Sitesi KelimedenHabere twitter paylaş Dünyanın Tek Kelime Odaklı Haber Sitesi KelimedenHabere google plus paylaş Dünyanın Tek Kelime Odaklı Haber Sitesi KelimedenHabere linkedin paylaş
10.05.2020
Pazar


Dünyanın Tek Kelime Odaklı Haber Sitesi KelimedenHabere


Merhaba,

Yaptığımız bir haber sitesinden bahsedeceğim. Uzuun uğraşlar sonucunda geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Dünya’da tek demek çok iddialı fakat benzeri yok. Peki sistem nasıl çalışıyor?

Arka planya yazdığımız bir haber motoru var. Bu motor tüm haber sitelerini geziyor ve önemli haberleri toplayıp getiriyor. Daha sonra önemli haberler içerisinden en önemli gündem kelimelerini ayıklıyor. Bu gündem kelimelerini de size sunuyor. Sizde siteyi ziyaret edip deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

KelimedenHabere Türkiye ve Dünya haber sitelerinde çalışıyor. Ana sayfa üzerinden Türkiye veya Dünya haberlerine geçiş yapabilirsiniz. Projenin gelişimi devam ediyor. Belirlediğimiz stratejiler dahilinde zaman içerisinde bir çok yenilik eklenecek. 

Siteye gitmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.


Herkese keyifli günler.
[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: haber, haber oku, son dakika, gündem haber, manşet haber, flash news, breaking news, haberler, son dakika haberleri, gündem haberleri