Menü

google monitor facebook paylaş google monitor twitter paylaş google monitor google plus paylaş google monitor linkedin paylaş
29.12.08
Pazartesi


google monitor


Bu programla hangi kelimelerde googleda kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Tabiki internette bunu örnekleri çok fakat bu programın biraz farkı var. Kelimeleri kaydediyorsunuz ve istediğiniz zaman açıp kontrol edebiliyorsunuz. Kontrolleriniz soncunda size hangi kelimelerde kaçıncı sıraya çıktığınızı veya düştüğünüzü gösteriyor. Yani sürekli takip edenler için biçilmiş kaftan.

Programı İndir / Download

Google monitor for Google is free web promotion software designed for search engine specialists and webmasters. With it, you can find position of your web site in Google Top for popular keywords and get more traffic from Google. Google Monitor will query Google and show you the position of your site by your target keywords and also how well your competitors are doing. It keeps statistics for several URLs and several lists of keywords. You can add notes.

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: google, google monitor, google search, kelime inceleme, google siralamasi, google keywords rank

Yazan: şafak
Yorum: Aybar abi, bunun için yapılmış bir site var aslında çok hoş bir site, www.gopof.com
Yazan: Aybar DUMLU
Yorum: O siteyi biliyorum Şafak. Gerçekten güzel yapılmış. Ama makalenin tamamını okursan bu program ile aradığın kelimeleri kaydediyorsun ve istediğin zaman açıp kayıtlı kelimeleri kontrol edip hangilerinde düştüğünü veya yükseldiğini görebiliyorsun ;) O güzelliği var yani Şafak.