Menü

Sadece Tavsiye facebook paylaş Sadece Tavsiye twitter paylaş Sadece Tavsiye google plus paylaş Sadece Tavsiye linkedin paylaş
12.06.08
perşembe


Sadece Tavsiye


Arkadaşlar her ne kadar bu aralar piyaalar kötü, bu aralar enflasyon kötü, bu aralar borsadan uzak durun denilsede
ben bunların hiçbiri ile aynı fikirde değilim. Borsanın en zevkli oladuğu zaman  dalgalı olduğu zamandır. Düz çizelgeler hiç hoşuma gitmez.
Bu aralar alırsanız yararını göreceğiniz bir kağıttan bahsedeceğim sizlere.

KARDEMİR D - KRDMD

KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firmanın en büyük anlaşması Türkiye'nin tüm raylarını üretmesi üzerine. Bu anlaşma ile iyi bir yükseliş gösterdi. Tabiki borsanın dalgalı olması nedeni ile düşüp çıkmaya devam ediyor.
Firmanın yaptığı ray anlaşması uzun süre etkisini gösterecek. Çünkü şu anda Türkiye'de raylı sistem çalışmalar durdurak bilmeden ilerliyor.

Şu anda kağıdın değeri 1.09 civarında seyrediyor. Size tavsiyem hiç durmayın alın. İki hafta içerisinde 1.00 seviyesine gerilerse satmayın yine alıma devam edin. Fakat 2 hafta içerisinde 0.95 seviyesine kadar gerilerse ve çok büyük bir yatırımınız varsa satın.

Diyelimki 2 hafta içerisinde bir değişiklik olmadı veya yükselişe geçti. 1.21 seviyelerinde rahatlıkla satabilirsiniz. 1.21 seviyesinde ki duruma bakılarak kesin satılıp satılmayacağı söylenebilir. Fakat kendinizi garantiye almak istiyorsanız ve banada ulaşmak istemiyorsanı 1.21 seviyesinde satın. Artı 2 hafta içerisinde 1.21 görmezde aynı seviyede devam ederse bekleyin arkadaşlar.

Bol kazançlı aylar, kolay gelsin.

[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: