Menü

bordrolama hizmetleri nedir facebook paylaş bordrolama hizmetleri nedir twitter paylaş bordrolama hizmetleri nedir google plus paylaş bordrolama hizmetleri nedir linkedin paylaş
15.12.2010
Çarşamba


bordrolama hizmetleri nedir


Merhaba,

Bordrolama ve insan kaynakları ile ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz. Ağırlıklı olarak bordrolama hizmetleri üzerine iş yapan firmalarla çalışıyorum. Bordro'nun kelime anlamı; Bir hesabın ayrıntılarını gösterge çizelge olarak vermek olarak açıklanmaktadır. Sanırım bu cümle bordrolama hizmetlerinin bir firma açısından ne kadar önemli olduğunu açıklıyor. Günlük olarak da maaş bordrosu, kasa bordrusu gibi karşımıza çıkıyor. 

Araştırmalarım sonucunda bu şekilde bir şeyler buldum. Bir nevi çalışan taşeronu yapmanıza yardımcı oluyorlar :) Günümüzde bu işten iyi kazanan firmalar var. Bir firma personel çalıştırıyorsa bordrolama ile ilgili kesinlikle işi vardır. Dışarıdan bordrolu personel çalışan firmalara bu tarz hizmet veren firmalarla çalışmayı severler. Tüm personel bordro işlemleri için bu tarz bordrolama hizmeti veren firmalarla çalışırlar. 

Kısa keselim. İşin özü bu tarz ihtiyaçlarınız olursa benimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz :)

Herkese bordrolu çalıştığı güzel günler dilerim...


[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: bordrolama, insan kaynakları, bordro, insan, işçi çalıştırma, personel çalıştırma, bordrolama yapma