Menü

30 nisan 2020 piyasalar eregl isfin bjkas pengd facebook paylaş 30 nisan 2020 piyasalar eregl isfin bjkas pengd twitter paylaş 30 nisan 2020 piyasalar eregl isfin bjkas pengd google plus paylaş 30 nisan 2020 piyasalar eregl isfin bjkas pengd linkedin paylaş
29.04.2020
Çarşamba


30 nisan 2020 piyasalar eregl isfin bjkas pengd


Merhaba,

30 Nisan 2020 Perşembe Günü ile alakalı birkaç hisseye göz attım. Aşağıda yazacaklarım aralarında en çok gözüme batanlar oldu. Öncelikle çok kısa dönem yatırımcı olduğumu düşünürsek bunları evlenilecek hisseler olarak görmüyor :)

Şu an için yurtdışı piyasaları yeşil. Avrupa, Amerika borsaları yeşil. Hava güneşli, rüzgar hafif hafif esiyor. Bist hedef 150bin civarı gibi hissediyorum. Bu sırada al satlara devam ediyorum. 

Yarın için incelediğim hisseler eregl isfin bjkas ve pengd. Özellikle bu hisselerin grafikleri, stok rsi değerleri ve hacimleri çok hoşuma gitti. Bakalım teknik beni yanıltacak mı?

Buraya bir de not düşelim. Burada yazdıklarım sadece bilgi vermek amaçlıdır. Sonuçta ben yazılımcıyım yatırım danışmanı değilim, bu sebeple elbette verdiğim bilgiler yatırıma yönlendirici değil. Buradaki içerikler neticesinde doğabilecekler zararlarda aybardumlu.com u bağlamaz. Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre bu metni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. 

Şimdiden herkese bereketli bir gün dilerim. Sağlıcakla...
[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: borsa, piyasa, bist20, bist100, hisse senedi, dolar, altın, döviz, kur, parite, sterlin