Bağlantıda sorun var !!! Promotör Hizmeti
Promotör Hizmeti facebook paylaş Promotör Hizmeti twitter paylaş Promotör Hizmeti google plus paylaş Promotör Hizmeti linkedin paylaş
06.08.2011
Cuma

Promotör Hizmeti


Akıllarda yeni yeni yer etmeye başlayan bir kelime PROMOTÖR. Nedir bu promotör? Tam olarak alışveriş merkezlerinde, teknoloji marketlerinde, işlek sokaklarda v.b. yerlerde gördüğümüz, belirli bir marka için veya hizmet için bize yardımcı olan arkadaşlara promotör deniliyor.

Büyük firmalar artık kendi promotör takımlarını oluşturuyor ve sahaya gönderiyorlar.

Promotör hizmeti ve saha satış kadrosu kurulmasında profesyonel destek veren bir firma var Zeta İK. Onlarda bu konuyu şu şekilde açıklıyorlar.

Saha satış ve tanıtım işlerinde promosyonel faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla promotör kadroların oluşturulmasını ve yönetilmesini sağlıyoruz. İşin yapısına göre kurulacak promotör kadroları tam zamanlı veya yarı zamanlı olabiliyor. Yarı zamanlı promotör kadrolarını daha çok üniversite öğrencilerinden oluştururken, tam zamanlı kadroları en az lise veya myo mezunlarından oluşturuyoruz. Dönemsel tam zamanlı çalışmalarda ise mevsimsel duruma göre mezun veya üniversite son sınıf öğrencilerine istihdam olanağı sağlayarak kadroları şekillendirebiliyoruz.

 


[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: promotör, zeta ik, insan kaynakları, satış kadrosu