AÖF Sınav Derdi facebook paylaş AÖF Sınav Derdi twitter paylaş AÖF Sınav Derdi google plus paylaş AÖF Sınav Derdi linkedin paylaş

AÖF Sınav Derdi


berbat bir aöf sınavı

Herşey sınavdan bir gün önce sınav giriş belgemi bulamamamla başladı. Vize sınavı olmasına rağmen sınava girmemezlikte yapamıyorum çünkü bu yıl birinci sınıfta ikinci senem ve geçemezsem mecburi askerlik geliyor. Daha da kötüsü ilk defa derslere çalışmışım. Heyecan dolu bi gece beklentisinden sonra birkaç duyumla yola çıktım ve sabahın köründe aöf bürosuna gittim. Şansa sınav günlerinde söf büroları saat 07.30 da açılıyormuş. Benim gibi birkaç mallık abidesi insanda vardı. Neyseki sınav giriş belgesi almak beş dakikamı almadı. Alıp direk sınava yetiştim. Bir problem olmadı. Şimdi ben bunu neden anlattım. Çünkü internette arayıp ne yapacağıma dair herhangi bir bilgi bulamadım.

Eğer sınav giriş belgenizi bir şekilde kaybettiyseniz !!!

İlk olarak telaşa kapılmayın. Belgenizi çıkartmanın bir iki yolu var.

1.AÖF Bürosundan Web Şifrenizi Aldıysanız:

Eğer AÖF bürosundan web şifrenizi aldıysanız belgenizi on dakika da çıkartıp kullanabilirsiniz. aof.anadolu.edu.tr adresine girip öncelikle tc kimlik numaranızı yazıp devam edin. Daha sonra online işlemlere girin ve web şifrenizi yazarak devam edin. Menülerden giriş belgenize ulaşabilirsiniz, onun direk çıktısını alıp sınava bu çıktı ile gidebilirseniz.

2.Eğer Web Şifreniz Yoksa:

Web şifreniz yoksa ve sınava bir gün kalmışsa yapacağınız tek şey sabah kargalarla ilişkili saatlerinde AÖF bürosuna gidip saat 07.30 da açılmasını beklemek ve beş dakikada giriş belgenizi çıkartmak. Başka hiçbir yolu yok. Gitmişken isterseniz web şifrenizi de alın, belki lazım olabilir.

Eğer giriş belgenizi kaybettiyseniz yapmanız gerekenler bunlar. Başıma geldi umarım başınıza gelmez. Herkeze AÖF yollarında başarılar.   :)


[ YORUM YAZ ] [ YAZDIR ]
Anahtar kelimeler: 

Yazan: İlhans
Yorum: Tşekkürler hocam